Du er her » Unika » Kontakt

Kontakt

Ledelse og nøglemedarbejdere

 

bo-1

Bo Johansen

Managing Director
T: +45 40 57 27 17
M: bjohansen@unika.dk

steen-1

Steen Johansen

Senior Manager of  Tooling Department
T: +45 40 68 87 44
M: sjohansen@unika.dk

bernt-1

Bernt Jensen

Sales 
T: +45 23 24 47 25
M: bjensen@unika.dk

alexander-2

Alexander Johansen

Production Planer Plast 
T: +45 30 15 10 69
M: ajohansen@unika.dk

steffen-1

Steffen Toft Jensen

Quality Manager
T: +45 30 15 12 18
M: stjensen@unika.dk

max-2

Max Øgendahl Jacobsen

Quality responsible
T: +45 30 15 19 46
M: mjacobsen@unika.dk

eva-3

Eva Hansen

Financial Controller
T: +45 30 15 03 94
M: bogholderi@unika.dk

Gitte Mærsk Berthelsen

Order handler and Customer service
T: +45 30 15 15 79
M: ordre-pl@unika.dk

henrik-1

Henrik Schwensen

Plast Production Manager
T: +45 30 15 07 93
M: hschwensen@unika.dk

asger-1

Asker Bach Pedersen

Production Planer Tool
T: +45 30 15 16 10
M: apedersen@unika.dk

jes-21

Jes Vandborg

Mold Designer 
T: +45 30 15 10 23
M: jvandborg@unika.dk

frank-21

Frank Fynbo

Measuring Laboratory Manager
T: +45 30 15 15 12
M: ffynbo@unika.dk

kristian-1

Kristian Hyllested

Tool Production Manager
T: +45 30 70 35 64
M: khyllested@unika.dk